پیانو آکوستیک Yamaha C3 PE نمایش بزرگتر

پیانو آکوستیک Yamaha C3 PE

محصول جدید

6′ 1″ Conservatory Collection Grand Piano

جزییات بیشتر

تومان 125,000,000

اطلاعات بیشتر

پیانو یاماهاپیانو آکوستیک Yamaha C3 PE

پیانو آکوستیک یاماها

ییانو صوتی یاماها در زیبایی و طیف موسیقیایی بی نظیر ست و ، نمایش نهایی هنر پیانو ساز است.
با داشتن نقطه اوجی افزون بر 100 سال در ساخت و طراحی، هر مرحله از فرآیند تولید پیانو طبق نظرصنعتگران یاماها مبتنی بر تکنیک های آزمایش شده ی زمان در طول سالها صورت گرفته است .برخلاف سایر تولیدکنندگان یاما ها پنج هزارو پانصد قطعه را با استفاده از ماشین الات دقیق بصورت داخلی تولید کرده است. بدنبال بهترین شیوه و سنت های ساخت بهترین ابزارآلات موسیقی، کشیده شدن چشم، گوش و دست هر هنرمند، همراه با اشتیاق به سمت پیانو، امکان متولد شدن ابزارها و صدا های جدید را هر روزه در کارخانه های ما بوجود میاورد .
یاماها ازچه دست ساخته هایی در پیانو آکوستیک استفاده می کند؟
پیاده کردن مکانیسم کار یک پیانو نیاز به تکنسین های بسیار ماهر و تکنیک های تخصصی دارد. حتی یک میلیمتر انحراف در موقعیت نقطه ضربه می تواند کاملا بر صدای تولیدی تاثیر بگذارد. بر خلاف دیگر تولید کنندگان، یاماها هر یک از5500قطعه را بصورت داخلی و با استفاده از ماشین آلات دقیق اختصاصی خود تولید کرده است، که نتیجه ی آن صورت پذیرفتن اقداماتی ست که بسیار دقیق و وفادار به مشخصات طراحی می باشد. همچنین، برای ایجاد مقاومت درمحصول در برابر استفاده درسالیان متمادی، مکانیسم عمل باید نسبت به تاثیرات مداومی همچنون اثرات تغییر درجه حرارت و رطوبت بسیار مقاوم ساخته شود. یاماها از تکنولوژی انحصاری خود برای خشک کردن و چسب زنی چوب افرا،ی عنی همان مواد اصلی یک مکانیزم ، برای بکارانداختن پیانو بهره میگیرد که دقت و دوام مشخصه ی بارزآنهاست. با بررسی کامل بازخورد گسترده ای از پیانیستها و کارشناسان موسیقی در سراسر جهان، یاماها تلاش مستمری برای بوجود آوردن مکانیسم عمل انجام داد که به دنبال رسیدن به پاسخیست که پیانیستها دنبال می کنند.

کمان ویولن و تار
(صفحات صدا)
یاماها روش های اختصاصی برای تولید کمان ویولن و تار (صفحات صدا)، ایجاد کرده است اعم از انتخاب و خشک کردن صنوبر خام برای چسب پانل. آگاهی از این که از soundboards چسب زنی پانل زیرا بخوبی واقفیم نقش حیاتی در تعیین کیفیت صدا بازی می کند، یاماها تمام جنبه های تولید داخلی خود را ، از تهیه بهترین صنوبر عالی گرفته تا مرحله ی نهایی تحت کنترل دارد. با فن آوری خشک کردن اختصاصی یاماها، رطوبت را می توان به طور مساوی از هر بخشی از چوب کاهش داد. این روش برای خشک کردن یکپارچه نه تنها به soundboards یاماها امکان می دهد صدایی با کیفیت بالا تولید کند، بلکه باعث می شود آنها به شدت دربرابر تاب و پیچش مقاومت و دوام فوق العاده ای داشته باشند در نتیجه، یک پیانوی یاماها می تواند مشخصه های تن خود را برای سالهای زیادی حفظ کند. دانش جامع یاماها ما را قادر به ایجاد soundboards هایی می سازد که نه تنها دارای رزونانس فوق العاده هستند، بلکه با هر پانل زیبا و جذاب بوده و با رنگ و ساختار آن همخوانی دارند.


فریم
یاماها یکی از معدود تولید کنندگان پیانو در جهان است که تولید تمام فریم های خود را بصورت داخلی و با استفاده از یکی از دو روش انجام می دهد : فریمها برای بسیاری از پیانوهای دیواری یاماها و برخی از پیانوهای بزرگ آن با استفاده از یک تکنولوژی ریخته گری پیشرفته به نام- V-Pro فرایند قالب سپر -خلاء –که یک روش ریخته گری پیشرفته است تولید می شوند که یک قالب از شن و ماسه خشک می سازند و سپس آنرا توسط فیلم های پلاستیکی وخلاء در محل نگه می د ارند. یاماها برای اولین بار در جهان این فرآیند را درمراحل تولید قاب پیانو گنجاند. یاماها از ریخته گری ماسه سنتی برای تولید قاب عمودی با لبه بلند و پیانو بزرگ استفاده می کند، مانند CFX. کنسرت بزرگ . قابهای تولید شده از طریق ریخته گری ماسه سنتی به داشتن یک، صدای پیانو غنی و عمیق کمک می کند.علاوه بر این فریمهای یاماها با دوام، مقاوم در برابر اثرات تغییرات درجه حرارت و رطوبت ، طراحی شده اند که قادرند تنشهای رشته ای فوق العاده ای را در پی داشته باشد.

چه کسانی پیانو آکوستیک یاماها را می نوازد؟

آن ماری مک درموت
برای بیش از 25 سال پیانیستی بنام آن ماری مک درموت، کنسرت ها، تک نوازی و موسیقی های مجلسی را در صدها شهر در سراسر ایالات متحده، اروپا و آسیا نواخته است. وسعت مجموعه خانم مک درموت با ابزار الات موسیقیایی او ،آثار پوشا از باخ، هایدن و بتهوون راخمانینف، پروکوفیف و اسکریابین ونیزبا آثار نفوذ ترین آهنگسازان امروز ، مانند کلاریس اسد، آرون جی Kernis، لاول Liebermann، استیون Hartke، خوان برج و چارلز Wuorinen.همخوانی دارد. خانم مک درموت به عنوان سولیست، سونات کامل پیانو پروکوفیف ، باخ سوئیتهای انگلیسی و پارتیتاهای ثبت کرده است ، و اخیرا، گرشوین این آثار پیانویی و ارکستر با دالاس سمفونی و جاستین براون تکمیل کرده است. آن ماری مک درموت یک هنرمند یاماها است و پیانو کنسرت بزرگ CFX یاماها را مینوازد.

Bryon جنیس
بریون جنیس درعرصه ی بین المللی به عنوان یکی از بزرگترین پیانیستها در جهان مشهور است. او اولین نواخت ارکستر را در سن 15 سالگی با ارکستر سمفونیک NBC توسکانینی انجام دادو در 18 سالگی جوانترین هنرمندی بود که تاآن زمان قراردادی توسط ویکتوروRCA Records با او امضا شد. دو سال بعد، در سال 1948، او اولین کار خود را در تالار نواخت که به عنوان یک موفقیت بی نظیر مورد ستایش قرار گرفت. از جمله افتخارات او عبارتند از: فرمانده فرانسوی لژیون d 'Honneur برای هنر و ادبیات، جایزه بزرگ DU DISQUE، یاران استنفورد (برنده بالاترین درجه افتخاری از دانشگاه ییل) و جایزه هنرمند برجسته پنسیلوانیا. در نوامبر سال 2011، آقای جنیس هنرمند منتخب یاماها شد. او همچنین به عنوان اولین مشاور رئیس جمهور درامور نواختن موسیقی یاماها و موسسه سلامتی منصوب شده است.

هیرومی
از آنجا که تراوشات ذهن دیگری ظهور پیدا کرد، یعنی نواختن هیرومی Uehara درسال 2003 در Telarc، بعنوان بخشی از گروه موسیقی کنکورد ،این آهنگساز ژاپنی / پیانیست هر دو نیمکره منتقدان و مخاطبان را با انرژی خلاق به هیجان آورد که پارامترهای معمولی موسیقی جاز را به مبارزه طلبید و نوازندگی و آهنگسازی را به سطح بی سابقه ای از پیچیدگی و مهارت سوق داد. او در شیزوئوکا واقع در ژاپن، در سال 1979 متولد شد، هیرومی اولین درس پیانو خود را در سن شش سالگی فرا گرفت. او از اولین معلم پیانوخود درک و انتقال مستقیم رابعلاوه ی جنبه های فنی موسیقی فرا گرفت. هیرومی سپس در سال 1999 به ایالات متحده برای تحصیل در کالج موسیقی برکلی در بوستون رفت ، محیطی که محدوده های احساسات هنری او را گسترش داد. پس از ضبط زنده دونفری با پیانیست و مربی بنام چیک کوریا ، هیرومی به تکنوازی پیانو پرداخت و چند آلبوم موفق بیرون داد، اما هیچ کدام ازآنها انرژی ذاتی او و یا شور و شوقی که دراوجریان داشت را قربانی نکرد. هیرومی پیانو بزرگ کنسرت CFX یاماهارا مینوازد.

چیک کوریا
یکی ازخلاقترین هنرمندان بی قرار و خستگی ناپذیری تخیلی در موسیقی جاز، چیک کوریا ست که طبقه بندی را بمبارزه می طلبد. او به مقدارمساوی درمکان های صوتی و در فرمت های الکتریکی حضور دارد. او کنسرت انفرادی را بطور عالی انجام می دهد و از همکاری ارکسترهای کاملا سازماندهی شده استقبال می کند. در سال های اخیر، به دنبال همکاران جدید، بازدید از گروههای موسیقی قدیمی و 35 مین جشن سالیانه شروع به کار خود در جاز با همکاری گری بورتن بود که منجرشد درسال 2007 مجموعه دو سی دی قابل توجه وارزشمند عرضه شود بنام سکوت جدید کریستال. چیک کوریا یک هنرمند یاماها است و پیانو بزرگ کنسرت CFX. یاماها را مینوازد.


Features:

 • Advanced scale design
 • Solid spruce soundboard and ribs
 • Complete tone collector system
 • Dovetail joints
 • Vertically laminated treble bridge with Maple cap
 • Duplex scaling
 • Solid copper wound bass strings
 • Aluminum alloy action rails
 • Yamaha balanced action
 • Spruce keys with hardwood buttons
 • Ivorite™ keytops with WPC sharps
 • Premium Yamaha designed hammers with T-fasteners
 • Specially designed hammer shanks
 • Reinforced keyframe pin with adjustable guide
 • Hardwood reinforced keyframe
 • Sostenuto
 • Patented Humid-A-Seal pinblock™
 • Cut thread tuning pins
 • Polyester finish
 • Resin sheet foundation
 • Soft-Close™ fallboard
 • Lid prop stopper
 • Locking fallboard and top
 • Solid brass casters
 • Vacuum Shield Mold Process (V-Pro) plate
 • Seasoned for destination

نقد و نظرات

رتبه 
2017-02-20

نظر

سلام بر همه عزيزان و دوستان خوبم كه با فروشگاه اينترنتي رويالكده اشنا هستن
من اين پيانو را با اطلاعات تيم فني رويالكده براي منزلم تهيه كردم
اولن بسيار ديزاين زيباي داره و واقعن داخل سالن به چشم مياد
دومن همونطور كه دوستان گفتن صداش بينظيره
سومن خدمات بعد از فروشش عاليه
بهتون توصيه ميكنم اون دسته از دوستاني كه اين موارد تو خريدشون تاثير داره حتمن دقت كنن و اين مدل رو جزوء مواردشون داشته باشن
از سايت رويالكده بابت اطلاعات فني و وقتي كه براي اين بنده حقير گذاشتن تشكر ميكنم

رتبه 
2016-10-07

پیانو

پیانوی بسیار گرانی است.
اما ارزش خریدن دارد

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نقد و نظر

پیانو آکوستیک Yamaha C3 PE

پیانو آکوستیک Yamaha C3 PE

6′ 1″ Conservatory Collection Grand Piano

محصولات مشابه این محصول